Aktualności

Mistrzyni z naszej szkoły

2019 mistrzyni 1Nasza uczennica Aleksandra Szabat uczęszczająca do 2 klasy o profilu ekonomicznym od ponad dwóch lat trenuje kickboxing w Ząbkowickim klubie ,,Wataha Fight". Trenuje ją Pan Janusz Gulej. Jak widać skutecznie, gdyż dotychczas udało jej się zdobyć 12 medali w tym:
- złoto na Otwartym Mikołajkowym Turnieju Młodych Mistrzów w Roztoce 2016
- złoto i srebro na Mistrzostwach Polski w Świdnicy  2017
- złoto na Otwartym Mikołajkowym Turnieju Młodych Mistrzów w Roztoce 2017
- złoto na Turnieju w Dobromierzu 2018 
- złoto i brąz na Otwartych Mistrzostwach Polski w Świdnicy 2018
- srebro na Ząbkowickiej Gali ,,War of Frankenstein" 2018
- złoto w Turnieju o Puchar Polski W Świebodzicach 2018
- złoto i tym samym MISTRZOSTWO EUROPY w Świdnicy 2018
- srebro na Mistrzostwach Polski WFMC w Żaganiu 2018
-złoto w Mikołajkowym Turnieju Młodych Mistrzów 2018
Jak sama mówiła to trafiła tam przez przypadek ale szybko pokochała tą dyscyplinę, która stała się jej całym światem.
1 grudnia w Żaganiu miała okazję zaprezentować swoje umiejętności na Mistrzostwach Polski WFMC. Po ciężkich staraniach udało się wywalczyć WICEMISTRZOSTWO POLSKI. Tydzień później 8 grudnia z Roztoki, Ola również wróciła z medalem, tym razem złotym. Mimo to dalej się nie poddaje i ma już w planach kolejne cele, które za wszelką cenę ma zamiar osiągnać. Życzymy jej powodzenia i dalszych sukcesów.