Aktualności

Koniec roku szkolnego 2017/2018 - początek wakacji

2018koniecroku22 czerwca 2018 r. o godz. 8.15 w naszej szkole rozpoczął się apel, kończący rok szkolny 2017/2018. Uroczystość otworzył dyrektor szkoły pan Ryszard Pawłowski, witając wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli, pracowników, rodziców, a w szczególności gości: pana Andrzeja Rapacza, reprezentującego Starostę Ząbkowickiego, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu pana Mariana Kozyrę, przewodniczącego Rady Rodziców, pana Andrzeja Dominika.

Pan dyrektor zwrócił uwagę, że mijający rok szkolny był czasem wytężonej pracy, zdobywania wielu doświadczeń, poszerzania wiedzy o świecie. Wielu uczniów zakończyło kolejny etap nauki z sukcesami, wśród nich są stypendyści Prezesa Rady Ministrów i Starosty Ząbkowickiego. Nagrodzeni uczniowie potraktowali mijający rok szkolny nie tylko jako przygotownie do egzaminów maturalnych i zdobycia kwalifikacji zawodowych, ale także jako czas rozwijania własnych umiejętności i angażowania się w różne społeczne przedsięwzięcia. Galeria zdjęć

 

Wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie to: Maciej Chopcian, Agata Wierzbicka, Emilia Gnutek, Filip Śrutwa, Mateusz Paliwoda, Emma Ćwiklak, Kamila Kuriata, Kamila Smętek, Kacper Cembrowski, Mariola Kraj, Paulina Semeniuk, Dagmara Derlaga, Tomasz Fiałkowski, Weronika Kwiatkowska, Klaudia Majerczyk, Anna Skorupska, Norbert Pawłowski, Kacper Dominik, Julia Musielska, Natalia Tkaczyk, Magda Smolarska, Weronika Dżwigniewska, Kacper Bernat, Kinga Pażdzior, Marta Zychmantowicz, Elżbieta Rzepka, Marek Gralewski, Dawid Grzanka, Paulina Prochorowska, Jakub Popko, Piotr Franczak, Aleksandra Iwaniec, Wojciech Nowak, Kinga Jednak, Mateusz Pawłowski, Kacper Białobłocki, Adam Gomółka.

Nagrody dla wyróżnionych uczniów wręczali zaproszeni goście, którzy gratulowali uzyskania wysokich wyników w nauce, a także wszystkim życzyli udanego wypoczynku wakacyjnego.

Szczególne życzenia dla uczniów, podejmowania zawsze trafnych decyzji, na ręce pana dyrektora złożyła pani Krystyna Zerbok, kierownik OSiW OHP.

Apel był także okazją do uroczystego pożegnania absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Pan dyrektor wyraził nadzieję, że dobre przygotowanie edukacyjne otworzy tym uczniom nowe drogi a ich wybory będą zawsze właściwe.

Zakończenie roku szkolnego to także czas pożegnań z niektórymi nauczycielami. Pan dyrektor serdecznymi słowami podziękował Księdzu Mateuszowi Graboniowi za 3 lata pracy w naszej szkole i parafii.

Następnie pan dyrektor wyraził podziękownia wszystkim pedagogom, zwłaszcza wychowacom za formowanie młodych charakterów, odkrywanie talentów i ich rozwijanie. Podziękowania także otrzymali pracownicy administracji i obsługi. Wyrazy wdzięczności pan dyrektor skierował do rodziców na ręce Przewodniczącego Rady Rodziców p. Andrzeja Dominika za pracę na rzecz szkoły i pomoc w realizacji procesu dydaktyczno-wychowawczego.

Podziękowania pan Ryszard pawłowski złożył także władzom samorządowym naszego powiatu, radnym oraz pracownikom Starostwa za zrozumienie potrzeb i specyfikacji naszaj szkoły.

Na koniec pan dyrektor życzył gronu pedagogicznemu, wszystkim uczniom dobrego wypoczynku, radości, swobody a jednocześnie rozwagi i ostrożności oraz gromadzenia sił na następny rok szkolny.