Aktualności

I miejsce za film "Bezpieczny w sieci"

Bezpieczny w sieciUczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce w Konkursie Filmowym dla młodzieży promującego bezpieczeństwo w ramach projektu „ Świeć przykładem – widoczny więc bezpieczny” organizowanym przez Fundację Dobrych Działań. 

Flim został nakręcony przez uczniów klasy III TI -Marcina Rypienia, Jana Pasierba, Łukasza Prokopa, Justynę Kuchciak, Łukasza Gnusa, Marcina Margasińskiego i Bartosza Serafina pod opieką Pani Agnieszki Rabendy i Agnieszki Jasek Łata.

Film pt. "Bezpieczny w sieci" pokazuje jakie zagrożenia może nieść sieć Internet. Nagrodą była kamera sportowa, którą uczniowie przekazali do szkoły na potrzeby realizacji kolejnych projektów filmowych. 

Miejsce II zdobył film – "Ogłoszenie" - Mikołaja Mirzewskiego, Pawła Kieniuka, Kewina Zięciny z Kamienica Ząbkowickiego.

Miejsce III zdobył film  - "Zawsze Bezpieczny" – Wojciecha Begierskiego z Lubnowa.