Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

zakonczenie rokuJest czas pracy, jest i czas odpoczynku. Ten drugi rozpoczął się w  piątkowy poranek 23 czerwca. Szczęśliwi i uśmiechnięci uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych

w Ząbkowicach Śląskich z radością zebrali się, by na okres wakacji pożegnać swoich wychowawców i nauczycieli. Liczne nagrody  za wyniki w nauce  były potwierdzeniem tego, że szkolna młodzież jak najbardziej zasłużyła na długi, beztroski wypoczynek.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością : Pani Kinga Grabowy – kierownik Wydziału Promocji, Oświaty i Rozwoju Powiatu Ząbkowickiego i Pan Marian Kozyra – przewodniczący Komisji Oświaty Powiatu Ząbkowickiego.

Pan  dyrektor Ryszard Pawłowski w swoim przemówieniu podziękował wszystkim uczniom za pracę i osiągnięte wyniki, organowi prowadzącemu za wkład w rozwój placówki oraz wszystkim nauczycielom, kadrze kierowniczej i  pracownikom administracji.

Rok szkolny 2016/2017 uznajemy za zamknięty. Galeria zdjęć